Kurzy pro děti

Výběr kroužku

 

Máte malého předškoláka a nevíte jaký kroužek či kurz vybrat? Výběr je opravdu bohatý a je těžké se rozhodnout, který je ten nejvíce potřebný.

 

Jistě nejlepší investicí v této době je angličtina pro děti. Angličtina je nejrozšířenějším komunikačním jazykem nejen v Evropě, ale i na celém světě. Děti se s ním budou setkávat celý život, a tak je dobré je začít připravovat co nejdříve. Předškolní věk je nejvhodnějším věkem, kdy s výukou cizího jazyka přirozeně začít. Nabídku výuky angličtiny lze rozdělit na dvě základní skupiny.

 

 

Odpolední kurzy angličtiny pro děti a celoanglické školky

 

Kurzy angličtiny pro děti probíhají většinou jednou týdně s českým učitelem či rodilým mluvčím a je jich nepřeberné množství. Vždy je dobré si pečlivě prostudovat webovou prezentaci jazykové školy a navštívit ukázkovou lekci, kterou většina kvalitních jazykových škol nabízí. Děti se zde seznámí s jazykem a naučí se základní konverzační slovíčka.

 

Druhou variantou jsou pak celoanglické školky, kde je s dětmi veškerá konverzace vedena pouze v anglickém jazyce a děti tak druhý jazyk vnímají jako mateřský. Děti většinou opouští školku s plynulou znalostí anglického jazyka a druhý jazyk vnímají jako jazyk mateřský. I v tomto případě je nejlepší osobní návštěva školky a nebojte se zeptat na vše co vás zajímá.